In ons onderzoek aan de Vrije Universiteit Amsterdam maken we video-opnames van geacteerde interviews tussen medewerkers van de Raad voor de Kinderbescherming of Jeugdreclassering en opgepakte jongeren. De geacteerde interviews laten we door echte medewerkers van de Raad of Jeugdreclassering bekijken. Zij schatten op basis daarvan welke problemen de jongere in het leven ervaart, en hoe groot de kans is dat de jongere opnieuw een misdrijf zal plegen.
Wat bieden wij?
Een vergoeding van €50,- en gemaakte reiskosten, en lunch.
De video’s zullen niet openbaar worden gemaakt en er zal altijd een watermerk op staan dat het een geacteerd interview is. Je mag in het najaar een fragment uitkiezen uit de video om op te nemen in je portfolio, als je dat wilt.
Type
professionele productie / lowbudget
Lokatie
VU Amsterdam
Omschrijving
Wij zoeken acteurs die de rol willen spelen van een jongere tussen de 15-18 jaar die een misdrijf heeft gepleegd.
We zoeken ongeveer 6 jongeren van verschillende afkomsten, waaronder Nederland, andere delen van Europa, Noord- en Zuid-Afrika, en West-Azië.
Meedoen houdt het volgende in:
• Je acteert in een interviewclip (10-15 minuten per clip).
• Je ontvangt van tevoren informatie over het fictieve misdrijf, de achtergrond van de jongere en de interviewvragen.
• Je kunt ervoor kiezen om te improviseren of met een script te werken. Je hoeft de tekst van het script niet precies uit je hoofd te kennen.
• Je brengt een toepasselijke outfit mee voor de jongere die je speelt.
Periode
Opnames vinden plaats op zondag 7 juni en zondag 21 juni óf zondag 5 juli. De opnames duren ongeveer 2 uur per keer en vinden plaats op de Vrije Universiteit in Amsterdam.
Spreektaal / talen eisen
Nederlands
Reageren / meer informatie
Je moet inloggen om te reageren
Let op:
Berichten die geplaatst worden op deze site worden niet vooraf gecontroleerd. Gebruik je gezonde verstand bij het reageren op berichten en het versturen van persoonlijke informatie. Wij keuren het af als je ergens voor moet betalen om een rol te bemachtigen. Voor meer informatie hierover: kijk hier
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de "Niet in orde?"-knop.
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de "Niet in orde?"-knop.