In het kort gaan we in de sketch gaan we een paar jaar terug in de tijd. Thom, oprichter van plnktn, pitcht bij de directie van een traditioneel voedingsbedrijf zijn idee voor een nieuwe generatie eiwitshake met algen. De directeur ziet vooral problemen: te duur, te ingewikkeld en waarschijnlijk helemaal niet lekker. Thom houdt voet bij stuk en besluit het uiteindelijk zelf te gaan maken. Cut naar een paar jaar later: ons nieuwe product lanceert.
Wat bieden wij?
30 euro en een doos met plnktn producten
Type
Professionele productie / lowbudget
Lokatie
Amsterdam
Omschrijving
De rol van directeur is net vervuld, waarvoor dank. We zoeken nu enkel voor de shoot een figurante die aan tafel wilt aanschuiven en een enkele zin of opmerking maakt.
De stijl is droge corporate comedy / satire. Denk eerder aan een scène uit een film of serie dan aan een klassieke reclamesketch: serieus gespeeld en licht absurd geschreven.
Periode
De shoot vindt op korte termijn plaats: komende vrijdag vanaf 13u.
De draaidag vindt plaats in een directiekamer in de Mondriaantoren in Amsterdam en duurt circa 3–4 uur. De video wordt voornamelijk ingezet op de online en social kanalen van plnktn.
Spreektaal / talen eisen
Nederlands
Reageren / meer informatie
Je moet inloggen om te reageren
Let op:
Berichten die geplaatst worden op deze site worden niet vooraf gecontroleerd. Gebruik je gezonde verstand bij het reageren op berichten en het versturen van persoonlijke informatie. Wij keuren het af als je ergens voor moet betalen om een rol te bemachtigen. Voor meer informatie hierover: kijk hier
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de "Niet in orde?"-knop.
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de "Niet in orde?"-knop.