Wat bieden wij?
Het gaat om een onbetaalde samenwerking voor een studentenproject. Je krijgt de mogelijkheid om ervaring op te doen voor de camera en mee te werken aan echte social media content voor Casa de Padel. Indien mogelijk kunnen gemaakte foto’s en video’s na afloop worden gedeeld voor gebruik in je eigen portfolio. Natuurlijk zorgen we vooral voor een gezellige en laagdrempelige draaidag.
Type
Studentenproductie
Lokatie
Deurne, Noord-Brabant
Omschrijving
Wij zoeken enthousiaste en spontane mannen en vrouwen die het leuk vinden om voor de camera te staan. Ervaring als model of acteur is niet nodig. Voor de content zoeken we voornamelijk mensen tussen ongeveer 18 en 50 jaar. Je hoeft ook geen ervaren padelspeler te zijn. Tijdens de opnames kun je bijvoorbeeld te zien zijn tijdens een potje padel, bij de horeca of in andere situaties die passen bij de sfeer van Casa de Padel.
Periode
De opnames vinden plaats in oktober 2026 bij Casa de Padel in Deurne. De precieze dagen en tijden worden in overleg afgesproken. (Op 8 en 14 oktober staan er al shootdagen vast, mocht je dan kunnen, komt het al helemaal mooi uit!) Afhankelijk van de content duurt een opname ongeveer 1 tot enkele uren.
Spreektaal / talen eisen
Nederlands en/of Engels
Reageren / meer informatie
Je moet inloggen om te reageren
Let op:
Berichten die geplaatst worden op deze site worden niet vooraf gecontroleerd. Gebruik je gezonde verstand bij het reageren op berichten en het versturen van persoonlijke informatie. Wij keuren het af als je ergens voor moet betalen om een rol te bemachtigen. Voor meer informatie hierover: kijk hier
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de "Niet in orde?"-knop.
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de "Niet in orde?"-knop.