Zoek op rubriek

Zoek op naam

alle personensorteren op: relevantie afstand naam ervaring


Dzenita Camoproducent
Rotterdam

Dzenita Camoproducent
Rotterdam

Arie Oudenscenario, regie, montage
Rotterdam

Oskar Merzelproductiewerk, postproductie werk.
IJsselstein

Thomas Buwaldaopnameleider
Martin N.J. Zonderopaudio engineer foh, inear monitoring, studio
Evelien Ouwehandproducer, projectmanager, eventmanager
Jaap Damfilmstudent, filmmaker
Mirjam Bekker-Stoopproject director producer
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
Guido Terhorstproducent
Martijn Daamenscenarioschrijver, locatiedepartement, productie
Lawrence Tandjoengfilm producent
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
Paloma Veenproductie assistent
Marian Doyerlocatiescout, chauffeur
Max Dijksterhuisfotograaf, runner, set dresser
Saskia Mollenproductie assistent
Nienke Wiltingproductieassistent
Anna Beerstraproductieassistentie
marjan nieuwstratenproductie, opnameleiding, ook assistent functies
Iris Bruinngcamera, montage, regie, productieconcepten, 3d producties
Iria Enahoromontage, productie, licht, geluid, camera assistent
Monique Lamboovakdocent av, regie, productie
Jasper Jacobstransport-manager, produktie-assistent, vertaler spaans
Stief Knockaertlocatiehunter, scenarist, regie-assistent, belichting
Marike Stavermanstylist, administratieve ondersteuner
Anastasia Shukinaproducer, director, 1st ad, dop, 1st ac, script supervision
Maud Zeemanstudent bij open studio
Judith Langelandcamjo, filmmaker, producent, redacteur, verslaggever, fotograaf
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Iris Bruinngcamera, montage, regie, productieconcepten, 3d producties
Lydie Heelvideografie
Felicia Burgerstageriere, crewmember, figuratie etc.
Alex Hoogstratenschrijver, blogger, promotie
Marleen Verschoor
Tim Jong
Thomas Buwaldaopnameleider
Lilia Costaproductieleider
Richard Wiltingrunner, productieassistent
Rob Meulemanspostproductie-coordinator
Jeroen Jongevideoproducent
Esther Loggersopnameleider drama, spin in het web bij produkties
Freek Commandeurproductieassistent, runner
HCB Productionsproducent
Thaiz Torresautonome fotograaf, first ad
Roel van de Weijerproducent
H.A. Faasproductie, organisatie, pr,communicatie
Riick La Roseproducer en presentator
Robin Guelen1st assistant director
Gersom Middelinkproducer
Ron Toekookproductie, camera
Kevin Verstegenfilmproducer, entrepreneur
Eva Rijkesetdresser
Kelly Veen management assistent, office manager, directiesecretaresse
Kaylee Hovemannstudent aan nederlandse filmacademie amsterdam
kevin ramlaldans, zang, acteren
Chris Smitassistent opnameleider
Mathijs Langeeditor
Yasmin Dorpstudent productie aan de nederlandse filmacademie
Yasmin Dorpproductie
Yasmin Dorpproductie
Anouk Huibersmedia and entertainment management
Loes Wielheesenproductie, redactie
Cedric Ottenproductie
Max Diezenbergproductie
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Daniel rewijkcamera, montage
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Milou Sommerenproducer
Max Broekaudiovisuele maker, producent, editor, videoredacteur
Karanshan Yogarajah
Sharis Coppensregisseur, producent
Lonneke Schapendonkproductieassistentie, personal assistent, locatiemanager
Uudzuu Kartodikromocameraman, video editor, producent
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Vareen Rookproductie, regie assistent, filmmaker in pré
Rob IJpelaarlocatiemanagement
shayma aboulcherfixer, simultaan vertaler, ondertitelaar
Lente Voorhoevevisagiste, film producent. model, figuratie acteer
Arvin Tjin A Kietproductie manager
Eric Oostwoudgeluidstechnicus, productieassistent
Carola Nispen tot Sevenaeruitvoerend producent
Lenneke Riesenbeckproductieleider
Sander Boonstratheatermaker, acteur, klassiek zanger
Monique Lamboovakdocent av, regie, productie
Lonneke Schapendonkproductieassistentie, personal assistent, locatiemanager
Aukje Binkdp, 2nd ac, licht assistent
Gijs Os de Manvisual fx artist
T Ruiterfreelance 3d modeling
Chris Smitassistent opnameleider
Lotte Walraveproducent, regie assistent
Dennis Knijnregie en productie
Bryan Baardewijkproducent
Bernadette Kofiprodcutie-assistent, bedrijfsleider horeca
Alexander Blaakproductie-assistent
Nicole Combee Dashorstproduction manager, office manager
margriet windtproducer regie senario
Iris Arkenboutcreatief, uitvoerend producent
Julia Notenboomfilm producent
Hanneke Boerproductiemanager in frankrijk
Jennifer Boldewijnfreelance danseres, model, choreograaf, productie, staging
Tryntsje Rinkemaproductie assistent, eigenaar zeb mediaproducties
Tinca Slump2d animator, editor
Stefan Franzmontage, scenario, script, filmen, geluid
Owen Poulssenaudio engineer, video editor, project manager, producer
Joris Bax3d animation, vfx artist
Remon Klikcamera, regie, producer
Gift Zhingaacting, figureanties en meer.
Marielle Alferinkproductie assistent
Anna Kogutregisseur, productieleider
J.A. Francisproducent, cameraman, video editor.
Max Maaseditten, runnen
Dunja Steenhuisregie en productieassistentie, continuïteit voor tv
Aukje Binkdp, 2nd ac, licht assistent
Hinke Hoeksmaproductieassistent
anouk meeteruitvoerend producent, producer en item regisseur
Susanne Picalproductie assistent
Shafira Sardarproductie
Maaike Gronheidproductie assistent
Nienke Wiltingproductieassistent
Joris Roodproductie
Roy Landmanproducer
Quita Ruijgrokproductie
Wenske Koninglocatiescout
Jill F. Friedman productie assistentie, productie coordinatie voor film en co
Tryntsje Rinkemaproductie assistent, eigenaar zeb mediaproducties
Joke Kerkhofproductie assistent
Rik Possemiersregie, script, research, productieassistentie
Rob Kanterssound designer, componist, geluidstechnicus, producer
Marion Hilhorstresearch, regie, productie documentair, manager filmfestival
Linda Trompart director, props, rekwisieten, styling, runner, set assist
Owen Poulssenaudio engineer, video editor, project manager, producer
Martijn Daamenscenarioschrijver, locatiedepartement, productie
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Richard Wiltingrunner, productieassistent
Marielle Alferinkproductie assistent
Rob IJpelaarlocatiemanagement
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Freek Commandeurproductieassistent, runner
Roel Baesjouregie, scenario, runner, acteren, ass.opnameleider
Terence van Koertproducent, schrijver, acteur, zanger
Novie Filmproductie, opnameleiding (assist)
Marnix Johnproducent
Anouk Vremanassistent productieleider
Tim Eijkproducer (assistent)
Ronald Nousetv productie
Frank Stiphoutproducent, schrijver, regiseur
Iris Arkenboutcreatief, uitvoerend producent