over mij
Ik heb 7 uur drama les in de week, 3 op mijn middelbare school en 4 uur op een theaterschool. Ik heb gefigureert in Spangas en Koning van Katoren, dus ik weet hoe het gaat op een film set. Ik doe vaak fotoshoots met vriendinnen, en ik voel me op mijn gemak voor een camera. Ik heb ongeveer 7 jaar op klassiek ballet gezeten, 1 jaar jazz ballet en nu al 4 jaar theaterles.

bijzonderheden
Ik ben heel goed in inproviseren. Ik ben creatief en ik ben soms een beetje perfectionistisch. Ik kan een beetje zingen en dansen. En ik kan fietsen op een eenwieler :)

trackrecord
Gefigureert in Spangas (twee keer) en gefigureert in Koning van Katoren, bij de opnames van Koning van Katoren ben ik ook gevraagt om voor een green screen wat dingen te doen. Ik heb veel theaterstukken gedaan met mijn theaterschool en op mijn middelbare school heb ik ook al een aantal toneelstukken voor publiek gedaan.

talen
Nederlands, Engels, een klein beetje Duits

vakgebied
AV opdrachtfilms, Commercial, Documentaire, Drama, ENG / reportage, Korte film, Lange speelfilm, Televisie drama / Dramaserie, Televisieprogramma, Theater / Stage, Videoclip

Lotte Ros
Maassluis / NL
actrice en model