over mij
Leuk dat je hier terecht bent gekomen, ik ben Ward de Vries en ik ben 18 jaar. Ik heb nu 2 jaar een eigen videoproductiebedrijf, genaamd Apertura Motions, en ik ben eerstejaarsstudent aan de DutchFilmersAcadamy in Amsterdam.
vraag mij voor
Ik ben samen met mij collega geschikt voor allerlei verschillende producties, wij zijn bekend met aftermovies en videoclip, maar ook met bedrijfsfilm of marketing gerichte producties. Wij onderscheiden ons vooral met onze relatief goedkope prijs. Wij zijn jong, maar volgens onze klanten zeer professioneel. Zie onze website voor ons werk en reviews.
bijzonderheden
Mensen/klanten omschrijven mij als flexibel, professioneel en gezellig om mee te werken. Daarnaast worden mijn/onze originele verfrissende ideeën ook erg gewaardeerd, ook wanneer de klant goed weet wat ze wil.
trackrecord
Mijn meest indrukwekkende producties zijn aftermovies bij verschillende evenementen met bekende artiesten, interne video's voor het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat en verschillende video's voor D66.
awards
Een van onze video's heeft een organisatieadviesbureau een prijs laten winnen.
equipment
Ik beschik over eigen apparatuur en in combinatie met dat van mijn collega wordt dat verdubbeld. Denk hierbij aan een professionele filmcamera van BlackMagic, mooie lenzen en verlichting en verschillend geluidsapparatuur.
softwarekennis
Ik ben gespecialiseerd in bewerkingssoftware 'Final Cut Pro X'. Daarnaast kan ik ook overweg met het Adobe-pakket.
talen
Nederlands, Engels
vakgebied
AV opdrachtfilms, Internet media, Korte film, Theater / Stage