Michele Tesoro
danser, zanger, acteur en stuntman
Antwerpen / BE
details
details
trackrecord
Televisieserie
* Zone Stad / (2004) gastrol (België)
* Booh / (2005) als Buta (België)
* Witse / (2006) als Veronin (België)
* In Vlaamse Velden / (2012) als Grenswachter (België)
* Ramses / (2013) als Opnameleider (Nederland)

Stunts
* Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei (televisieserie) / (1997-98) (Duitsland)
* Der Clown (televisieserie) / (1998) (Duitsland)
* Spood (televisieserie) / (2005) (België)
awards
Juni 2005 - Winnaar van de John Kraaijkamp Musical Award voor Beste Mannelijke Bijrol in een kleine Musical productie in Nederland
http://musicalawards.nl/voorgaande-jaren/

Genomineerd als Beste Mannelijke Bijrol voor de Vlaamse Musicalprijzen 2005 in België
https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_winnaars_van_een_Vlaamse_Musicalprijs
bijzonderheden
Stunt choreography combat, - Steltlopen, - Jongleren, - Goochelen

Dans: - Tap dans, - Flamenco
Gevechtsport: - Tae Kwon Do, - Kick box, - Ving Tsun
Muziek: - trompet, - piano/keyboard, - slagwerk, - gitaar/basgitaar

website
website

info
info
Ik ben van Italiaanse afkomst, maar geboren en opgegroeid in Duitsland.
Actief in Nederland en België sinds 1990 als danser/zanger/acteur en stuntman.
Juni 2005 Winnaar - van de John Kraaijkamp Musical Award voor Beste Mannelijke Bijrol in een kleine Musical productie in Nederland.

Opleiding
* Studeerde aan de Hogeschool voor Muziek en Theater in Hannover
* aansluitend aan de Rotterdamse Dansacademie
* Stuntopleiding in Keulen/Düsseldorf bij action concept “Film-en Stuntproductie”
* Studeert aan de Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen
(Specifieke Lerarenopleiding Dans)

Naast mijn jarenlange artistieke prestaties in verschillende bekende theaterproducties zoals Chicago, 3 Musketiers, Beauty & the Beast, West Side Story, Jesus Christ Superstar etc. als zanger, danser, acteur, stuntman & gevecht meester... zette ik mij eerste stappen ook als stuntman op de filmset in Duitsland voor Der Clown, Cobra 11 en in België voor Spoed. Er volgden gastrollen o.a. in Witse, Zone stad, BOOH, Loslopend Wild, Ramses, In Vlaamse Velden.
Niet alleen als lead solist op de AIDAdiva Cruise heb ik mijn publiek weten te verrassen, maar ook als goochelaar voor een AIDS-benefit in Duitsland.
Ik ontving in 2005 de John Kraaijkamp Musical Award voor Beste Mannelijke Bijrol in Nederland en werd genomineerd voor de Vlaamse Musicalprijzen 2005 in dezelfde categorie voor de rol van Meneer Nilson in de productie Pippi Langkous.
Mijn laatste Productie was Fiddler on the roof met Lucas Van den Eynde in het seizoen 2011/12 als Dance captain en understudy Agent.
Aansluitend heb ik de Specifieke Lerarenopleiding Dans aan de Artesis Plantijn Hogeschool in Antwerpen gevolgd en 2015 mijn diploma behaald.
contact
vakgebied
vakgebied
Televisie drama / Dramaserie, Televisieprogramma, Theater / Stage